
Wijnhuis Aresca
Wijnpakket A rood ARESCA
€ 55,70
Alcohol: we vragen je leeftijd bij elke bestelling, en opnieuw bij bezorging. Nix18.
- Herkomst
- Piemonte, Italië

Wijnhuis Aresca
€ 55,70
Alcohol: we vragen je leeftijd bij elke bestelling, en opnieuw bij bezorging. Nix18.
Grape-to-Glass
Van de stok tot jouw glas, zonder anonieme schakel ertussen.
Max kent de streek, de wijnmakers en de manier waarop ze werken. Het zijn relaties van jaren, geen namen op een lijst. Daardoor weet hij bij elke fles waarom hij smaakt zoals hij smaakt, en kan hij je dat ook vertellen.
Lees waarom Awake zo inkooptMaak nu kennis met de drie meest gekozen rode wijnen van Awake wijn! De rode wijn is afkomstig uit de Piemonte. Dit wijngebied is samen met de Toscane het beste wijngebied van Italië kijkend naar het aantal Doc’s & DOCG’s. Je krijgt van iedere fles 2 stuks zodat je de wijn goed kunt proeven. Dolcetto di Ovada : Fruitige wijn, pruimen en bramen. Kleine zoete is de betekenis van Dolcetto maar deze wijn is prachtig droog. Barbera d’Asti : De Barbera is de meest voorkomende druif in de Piemonte. Veel zwart fruit , limoen en kersen. 6 maanden rvs rijping zorgt ervoor dat deze wijn jong gedronken kan worden. Barbera d’Asti Superiore : De broer van de Barbera is de Barbera Superiore. Tonen van vanille, hout , pruim en een beetje tabak. Een stoere krachtige wijn die 8 maanden op hout rijpt.
De maker

Wijnmaker · Piemonte, Italië
In de heuvels rond Mombercelli maakt de familie Aresca al sinds 1952 wijn. Plukken, rijpen op houten vaten en bottelen gebeurt nog altijd op dezelfde plek.
De kunst gaat van generatie op generatie. In de heuvels rond Mombercelli maakt de familie Aresca al sinds 1952 wijn. Bruno, wiens vader Luigi medeoprichter was, is nu samen met zoon Fabio verantwoordelijk voor het hele proces; ook zoon Piergiorgio en dochter Elena werken mee. Plukken, rijpen op houten vaten en bottelen: alles gebeurt nog op dezelfde plek, in het hart van Piemonte.
Misschien ook iets